Arne Jones E1299

VÄGGUR, N. Wehrle, St. Petersburg, 1800-talet första hälften

Mahognyfanerat, träsniderier och förgylld brons. Delvis inglasat. Höjd 148 cm.

Ej funktionstestad. Ej genomgången. Torrsprickor.

1 600
16 864
1 831
Utropspris
2 500 - 3 000 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (7 bud)
23 maj 2017 19:27
1 600 EUR
23 maj 2017 19:18
1 550 EUR
18 maj 2017 21:09
1 500 EUR
14 maj 2017 12:15
1 300 EUR
13 maj 2017 18:55
1 200 EUR
12 maj 2017 13:52
1 050 EUR
11 maj 2017 11:42
1 000 EUR