Johan Knutson

(Sverige/Finland, 1816-1899)
Johan Knutson
(Sverige/Finland, 1816-1899)

JOHAN KNUTSON, VIBORGS SLOTT.

Sign. Olja på duk 50x82 cm.

Klubbat pris
2 650
30 396
2 773
Utropspris
2 500 - 3 000 EUR
Budhistorik (14 bud)
23 maj 2017 18:50
2 650 EUR
23 maj 2017 18:01
2 550 EUR
23 maj 2017 17:56
2 450 EUR
23 maj 2017 17:56
2 400 EUR
23 maj 2017 17:55
2 300 EUR
23 maj 2017 17:55
2 200 EUR
23 maj 2017 15:29
2 100 EUR
23 maj 2017 15:29
2 000 EUR
23 maj 2017 10:36
1 950 EUR
23 maj 2017 10:36
1 900 EUR
14 maj 2017 16:19
1 850 EUR
12 maj 2017 22:30
1 800 EUR
12 maj 2017 22:28
1 400 EUR
11 maj 2017 20:36
30 EUR