Jalmari Ruokokoski

(Finland, 1886-1936)
Jalmari Ruokokoski
(Finland, 1886-1936)

JALMARI RUOKOKOSKI, SOMMARLANDSKAP.

Sign. 1931. Olja på duk 66x54 cm.

Konstnär

Klubbat pris
720
8 258
754
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
Budhistorik (16 bud)
23 maj 2017 19:28
720 EUR
23 maj 2017 19:28
700 EUR
23 maj 2017 17:46
680 EUR
23 maj 2017 17:43
660 EUR
23 maj 2017 17:43
650 EUR
23 maj 2017 7:05
640 EUR
23 maj 2017 5:26
620 EUR
23 maj 2017 5:25
600 EUR
23 maj 2017 5:25
600 EUR
22 maj 2017 19:24
580 EUR
12 maj 2017 18:49
560 EUR
12 maj 2017 18:49
555 EUR
12 maj 2017 18:49
540 EUR
12 maj 2017 18:49
520 EUR
11 maj 2017 16:19
500 EUR
11 maj 2017 16:09
400 EUR