Eero Järnefelt

(Finland, 1863-1937)
Eero Järnefelt
(Finland, 1863-1937)

EERO JÄRNEFELT, "NIKOLAJKYRKAN".

Sign. Mjukgrundsetsning 28x34 cm.

Malme nr. 71.

Klubbat pris
440
5 047
460
Utropspris
600 - 800 EUR
Budhistorik (4 bud)
22 maj 2017 19:04
440 EUR
17 maj 2017 21:12
420 EUR
15 maj 2017 8:29
400 EUR
12 maj 2017 7:57
150 EUR