Madeleine Pyk – en samling F769

CIAGRETTETUI, silver, St:Petersburg ca 1900, guldsmed И.Б

London importstämplar för 1912, räfflad dekor. Skilt tändsticksfodral. Storlek 4,5x8,5 cm.

Slitage.

Klubbat pris
575
6 055
660
Utropspris
600 - 800 EUR
Budhistorik (7 bud)
21 maj 2017 17:45
575 EUR
21 maj 2017 17:45
555 EUR
14 maj 2017 20:08
450 EUR
14 maj 2017 20:07
160 EUR
13 maj 2017 17:35
150 EUR
12 maj 2017 20:10
110 EUR
12 maj 2017 3:01
100 EUR