DEKORATIONSTALLRIKAR, 3 st, porslin, Frankrike, 1800-talets senare hälft.

Polykroma målade vyer föreställande Arc de triomphe, La Fontaine de Grenelle, Le Moulin des Prés Coulommiers. Diameter 24 cm.

Slitage. En med defekt.

Klubbat pris
470
5 297
496
Utropspris
400 - 500 EUR
Budhistorik (10 bud)
23 maj 2017 10:53
470 EUR
23 maj 2017 10:53
450 EUR
23 maj 2017 10:52
430 EUR
23 maj 2017 10:52
410 EUR
23 maj 2017 10:06
300 EUR
19 maj 2017 13:52
280 EUR
19 maj 2017 0:09
260 EUR
18 maj 2017 15:23
240 EUR
18 maj 2017 8:10
220 EUR
11 maj 2017 12:44
200 EUR