MJÖLKKANNA/GRÄDDKANNA, silver, troligen Riga, Ernst Otto Eckhardt 1820-1843

Invändigt förgylld. Höjd 19,5 cm. Vikt 278 g.

Slitage.

Klubbat pris
470
5 391
492
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (14 bud)
23 maj 2017 16:01
470 EUR
23 maj 2017 15:27
450 EUR
23 maj 2017 15:27
440 EUR
23 maj 2017 15:27
430 EUR
23 maj 2017 15:27
410 EUR
23 maj 2017 14:24
380 EUR
23 maj 2017 14:24
360 EUR
21 maj 2017 22:47
340 EUR
19 maj 2017 16:44
320 EUR
18 maj 2017 8:40
300 EUR
17 maj 2017 21:00
260 EUR
16 maj 2017 9:47
240 EUR
11 maj 2017 14:45
200 EUR
11 maj 2017 11:37
100 EUR