Woldemar Toppelius

(Finland, 1858-1933)
Woldemar Toppelius
(Finland, 1858-1933)

WOLDEMAR TOPPELIUS, SKÄRGÅRD.

Sign. -98. Olja på duk 41x55 cm.

Klubbat pris
1 150
13 191
1 204
Utropspris
1 000 - 1 200 EUR
Budhistorik (20 bud)
9
23 maj 2017 19:33
1 150 EUR
10
23 maj 2017 19:33
1 100 EUR
9
23 maj 2017 19:32
1 050 EUR
10
23 maj 2017 19:29
1 000 EUR
9
23 maj 2017 19:29
980 EUR
10
23 maj 2017 19:29
960 EUR
9
23 maj 2017 19:29
940 EUR
10
23 maj 2017 19:29
920 EUR
10
23 maj 2017 19:23
880 EUR
9
23 maj 2017 19:22
870 EUR
9
23 maj 2017 17:51
800 EUR
8
23 maj 2017 16:23
660 EUR
21 maj 2017 22:08
620 EUR
14 maj 2017 21:04
600 EUR
13 maj 2017 23:09
540 EUR
13 maj 2017 19:18
520 EUR
13 maj 2017 17:01
500 EUR
13 maj 2017 10:18
470 EUR
12 maj 2017 9:00
450 EUR
11 maj 2017 20:28
400 EUR