Elvi Maarni

(Finland, 1907-2006)
Elvi Maarni
(Finland, 1907-2006)

ELVI MAARNI, VIOLER.

Sign. Olja på duk 29x26 cm.

Klubbat pris
3 050
34 709
3 238
Utropspris
1 500 - 1 800 EUR
Budhistorik (30 bud)
10
22 maj 2017 18:16
3 050 EUR
9
22 maj 2017 18:16
2 950 EUR
10
22 maj 2017 18:16
2 900 EUR
9
22 maj 2017 18:16
2 800 EUR
10
22 maj 2017 18:16
2 700 EUR
9
22 maj 2017 18:15
2 600 EUR
10
22 maj 2017 18:15
2 500 EUR
9
22 maj 2017 18:14
2 400 EUR
10
22 maj 2017 18:14
2 300 EUR
9
22 maj 2017 18:13
2 200 EUR
10
22 maj 2017 18:13
2 100 EUR
9
22 maj 2017 18:01
2 000 EUR
22 maj 2017 18:01
1 950 EUR
9
22 maj 2017 18:00
1 850 EUR
22 maj 2017 18:00
1 800 EUR
9
22 maj 2017 13:54
1 750 EUR
22 maj 2017 13:54
1 700 EUR
20 maj 2017 18:22
1 650 EUR
8
20 maj 2017 18:22
1 600 EUR
8
20 maj 2017 17:43
1 550 EUR
9
20 maj 2017 17:43
1 500 EUR
8
20 maj 2017 16:47
1 450 EUR
20 maj 2017 16:47
1 400 EUR
17 maj 2017 21:57
1 350 EUR
15 maj 2017 16:32
1 300 EUR
11 maj 2017 19:08
1 200 EUR
11 maj 2017 15:53
1 111 EUR
11 maj 2017 14:48
1 000 EUR
11 maj 2017 13:38
110 EUR
11 maj 2017 12:51
99 EUR

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

805. Asger Jorn, "Myg".
Utropspris
700 000 - 900 000 SEK
Budhistorik
700 000

ditt bud
680 000

ditt bud
660 000

ditt bud
640 000

ditt bud
620 000

ditt bud
600 000

ditt bud
580 000

ditt bud
Aktuellt bud:
700 000 SEK