SALTSKÅL MED SKED, silver och emalj, Moskva 1895 och ca 1900, Prokopi Nikitin, skeden stämplad BA

Saltskålens diameter 6 cm, skedens längd 10,5 cm.

Graverade. Lagningar.

Klubbat pris
340
3 852
355
Utropspris
300 - 500 EUR
Budhistorik (14 bud)
22 maj 2017 18:14
340 EUR
22 maj 2017 18:12
320 EUR
22 maj 2017 18:09
300 EUR
22 maj 2017 18:09
300 EUR
22 maj 2017 18:08
260 EUR
22 maj 2017 18:08
240 EUR
22 maj 2017 18:02
220 EUR
22 maj 2017 18:02
200 EUR
17 maj 2017 20:51
170 EUR
17 maj 2017 20:51
160 EUR
16 maj 2017 9:52
150 EUR
15 maj 2017 11:31
135 EUR
14 maj 2017 19:39
125 EUR
14 maj 2017 6:26
30 EUR