Otto Wallenius

(Finland, 1855-1925)
Otto Wallenius
(Finland, 1855-1925)

OTTO WALLENIUS, JÄGARE I HÖSTLANDSKAP.

Sign. Olja på pannå 34x25,5 cm.

Ateneum 1962 nr. 209.

Klubbat pris
800
9 176
837
Utropspris
1 000 - 1 200 EUR
Budhistorik (5 bud)
22 maj 2017 11:52
800 EUR
22 maj 2017 11:34
700 EUR
22 maj 2017 11:34
500 EUR
21 maj 2017 17:37
250 EUR
12 maj 2017 8:00
200 EUR