ETAGÉRÈ, mahogny och mahognyfanerad, Ryssland 1800-talets första hälft

Fem hyllor. Hörnen dekorerade med bronsbeslag i form av egyptiska karryatider. Svarvade ben. höjd 171 cm, bredd 95 cm, djup ca 41 cm.

Torrsprickor. Delvis renoverad.

Klubbat pris
2 800
32 116
2 930
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
Budhistorik (35 bud)
11
23 maj 2017 19:07
2 800 EUR
12
23 maj 2017 19:07
2 800 EUR
11
23 maj 2017 19:07
2 700 EUR
12
23 maj 2017 19:07
2 600 EUR
11
23 maj 2017 19:06
2 500 EUR
10
23 maj 2017 19:05
2 400 EUR
10
23 maj 2017 19:01
2 200 EUR
11
23 maj 2017 19:00
2 100 EUR
10
23 maj 2017 18:59
2 000 EUR
11
23 maj 2017 18:59
2 000 EUR
10
23 maj 2017 18:59
1 950 EUR
11
23 maj 2017 18:59
1 900 EUR
10
23 maj 2017 18:59
1 850 EUR
11
23 maj 2017 18:59
1 800 EUR
10
23 maj 2017 18:59
1 750 EUR
11
23 maj 2017 18:59
1 700 EUR
10
23 maj 2017 18:58
1 650 EUR
11
23 maj 2017 18:58
1 600 EUR
11
23 maj 2017 18:48
1 550 EUR
10
23 maj 2017 18:48
1 500 EUR
11
23 maj 2017 18:48
1 500 EUR
10
23 maj 2017 18:48
1 450 EUR
11
23 maj 2017 18:48
1 400 EUR
10
23 maj 2017 17:15
1 220 EUR
8
19 maj 2017 17:51
1 170 EUR
9
19 maj 2017 0:44
1 070 EUR
8
18 maj 2017 21:10
1 020 EUR
17 maj 2017 18:11
920 EUR
16 maj 2017 15:26
900 EUR
15 maj 2017 15:41
800 EUR
12 maj 2017 22:38
750 EUR
11 maj 2017 17:21
670 EUR
11 maj 2017 17:03
650 EUR
11 maj 2017 14:53
55 EUR
11 maj 2017 10:14
30 EUR