RYSK KARMSTOL FRÅN VINTERPALATSET, 1820-30-talet.

Mahognyfanerad med lös stoppad sits. Rygghöjd 89 cm, bredd 57 cm, djup 43 cm. Etikett och stämplad med intventarienummer.

Smärre slitage. Sitsen med skador.

Klubbat pris
2 900
33 263
3 035
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
Budhistorik (21 bud)
23 maj 2017 17:41
2 900 EUR
23 maj 2017 17:41
2 800 EUR
23 maj 2017 17:39
2 601 EUR
8
23 maj 2017 17:39
2 501 EUR
23 maj 2017 17:36
2 300 EUR
8
23 maj 2017 17:36
2 200 EUR
23 maj 2017 17:09
2 100 EUR
8
23 maj 2017 17:09
2 000 EUR
23 maj 2017 17:09
1 950 EUR
8
23 maj 2017 17:09
1 900 EUR
23 maj 2017 17:09
1 850 EUR
8
23 maj 2017 17:09
1 800 EUR
14 maj 2017 22:57
1 750 EUR
14 maj 2017 22:57
1 700 EUR
14 maj 2017 20:47
1 200 EUR
14 maj 2017 12:16
300 EUR
13 maj 2017 18:56
200 EUR
12 maj 2017 15:18
80 EUR
11 maj 2017 20:03
70 EUR
11 maj 2017 16:47
35 EUR
11 maj 2017 12:25
30 EUR