IKON, Ryssland 1800-talets mitt.

Gudsmoder av Kazan.
Tempera på pannå. Risa, silver, mästare Alexander Stromoff, S:t Petersburg, 1859. (Александр Стромовъ).
Storlek 32x28 cm.

Färgbortfall. Retuscher. Skador.

Klubbat pris
1 110
12 665
1 155
Utropspris
1 000 - 1 200 EUR
Budhistorik (23 bud)
22 maj 2017 18:26
1 110 EUR
22 maj 2017 18:23
1 060 EUR
22 maj 2017 18:20
1 010 EUR
22 maj 2017 18:20
1 000 EUR
22 maj 2017 18:19
990 EUR
22 maj 2017 18:19
970 EUR
22 maj 2017 18:18
950 EUR
22 maj 2017 18:18
941 EUR
22 maj 2017 18:17
920 EUR
22 maj 2017 18:17
900 EUR
22 maj 2017 18:16
880 EUR
22 maj 2017 18:15
860 EUR
22 maj 2017 18:15
840 EUR
22 maj 2017 18:14
820 EUR
22 maj 2017 18:14
820 EUR
22 maj 2017 17:56
800 EUR
21 maj 2017 11:59
650 EUR
15 maj 2017 11:37
600 EUR
14 maj 2017 13:40
520 EUR
13 maj 2017 16:25
500 EUR
13 maj 2017 8:39
300 EUR
12 maj 2017 13:52
250 EUR
12 maj 2017 12:58
100 EUR