AMPEL, sengustaviansk 1700-talets slut

Opalglas, brännförgylld stomme. höjd ca 90 cm.

Renoverad.

Klubbat pris
2 500
28 675
2 616
Utropspris
3 000 - 4 000 EUR
Budhistorik (8 bud)
22 maj 2017 19:57
2 500 EUR
20 maj 2017 12:27
1 020 EUR
20 maj 2017 0:22
920 EUR
17 maj 2017 18:03
900 EUR
15 maj 2017 11:46
800 EUR
14 maj 2017 8:48
650 EUR
13 maj 2017 18:58
600 EUR
13 maj 2017 9:01
500 EUR