FAT, tenn, Elias Ståhlfot, Åbo 1735.

Diameter 46 cm.

Anlupen. Slitage. Lagning.

Klubbat pris
1 500
17 115
1 560
Utropspris
2 000 - 2 500 EUR
Budhistorik (9 bud)
22 maj 2017 18:06
1 500 EUR
22 maj 2017 18:03
1 300 EUR
22 maj 2017 17:28
1 000 EUR
20 maj 2017 12:36
650 EUR
19 maj 2017 15:05
500 EUR
17 maj 2017 9:39
400 EUR
13 maj 2017 18:58
300 EUR
13 maj 2017 8:33
250 EUR
11 maj 2017 17:19
200 EUR