Arne Jones E1299

FAT, Bengt Christian Ståhlström, Åbo 1715.

Diameter 41 cm.

Lagning. Slitage.

Klubbat pris
1 500
15 810
1 717
Utropspris
2 000 - 2 500 EUR
Budhistorik (7 bud)
22 maj 2017 18:43
1 500 EUR
22 maj 2017 18:42
1 300 EUR
20 maj 2017 18:40
1 001 EUR
20 maj 2017 12:33
600 EUR
19 maj 2017 15:05
500 EUR
13 maj 2017 8:54
250 EUR
11 maj 2017 17:20
200 EUR