KANNA, tenn, Daniel Rising, Åbo 1788.

Kontrollstämplad 1792. Höjd 25 cm.

Slitage.

Klubbat pris
820
9 356
853
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
Budhistorik (6 bud)
22 maj 2017 17:06
820 EUR
13 maj 2017 22:59
800 EUR
13 maj 2017 18:59
700 EUR
13 maj 2017 8:32
650 EUR
11 maj 2017 17:18
600 EUR
11 maj 2017 12:26
500 EUR