GUSTAVIANSKT SCHATULL, Stockholmsarbete 1700-talets slut

Dekoredad med intarsia. Inred med lådor och utrymmen för små saker. Höjd 25,5 cm, bredd 45,5 cm, djup 30,5 cm.

Omarbetad. Renoverad. Slitage. Torrspricka.

525
5 534
601
Utropspris
1 500 - 1 700 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
23 maj 2017 12:48
525 EUR
20 maj 2017 12:18
400 EUR
13 maj 2017 19:02
250 EUR
11 maj 2017 17:24
200 EUR