Arne Jones E1299

TAKKRONA, 1700-TAL, Böhmen/Tyskland

För sex ljus. Glasarmar och dekorationer. Höjd ca 105 cm.

Skador och reparationer. Delar saknas. Kompletterad.

Levereras nedmonterad i delar

3 000
31 620
3 433
Utropspris
4 000 - 6 000 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (6 bud)
23 maj 2017 18:37
3 000 EUR
23 maj 2017 18:34
2 800 EUR
18 maj 2017 12:07
2 100 EUR
13 maj 2017 23:41
2 000 EUR
12 maj 2017 20:14
200 EUR
11 maj 2017 12:17
100 EUR