LAMPETTER ETT PAR, barock, Mellaneuropa 1700-tal

Slipad dekor. Brons ljushållare för ett ljus. höjd 46,5 cm.

Slitage.

Klubbat pris
1 000
11 470
1 047
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
Budhistorik (8 bud)
8
22 maj 2017 20:24
1 000 EUR
22 maj 2017 19:47
880 EUR
22 maj 2017 18:33
820 EUR
19 maj 2017 16:41
800 EUR
16 maj 2017 21:46
500 EUR
13 maj 2017 12:53
350 EUR
12 maj 2017 22:34
300 EUR
11 maj 2017 19:49
30 EUR