VINGLAS, 1700-tal, Nord-Europa.

Slipad bladdekor samt spegelmonogram under krona. Kupan med 6 luftbubblor, lätt klockformad fot. Höjd 15,5 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
420
4 817
440
Utropspris
400 - 600 EUR
Budhistorik (7 bud)
23 maj 2017 19:55
420 EUR
23 maj 2017 19:55
410 EUR
23 maj 2017 19:53
370 EUR
23 maj 2017 19:53
350 EUR
19 maj 2017 10:46
250 EUR
12 maj 2017 8:48
150 EUR
11 maj 2017 16:48
100 EUR