VINGLAS, 1700-talets mitt, Sverige/Norge

Slipad dekor med monogram med krona. Foten med spiral och luft bubbla. Höjd 17,5 cm.

Obetydligt slitage.

Klubbat pris
800
9 064
835
Utropspris
400 - 600 EUR
Budhistorik (22 bud)
8
22 maj 2017 18:31
800 EUR
9
22 maj 2017 18:31
780 EUR
8
22 maj 2017 18:29
730 EUR
9
22 maj 2017 18:29
710 EUR
8
22 maj 2017 17:52
680 EUR
9
22 maj 2017 17:52
660 EUR
8
22 maj 2017 17:16
630 EUR
9
22 maj 2017 17:16
610 EUR
8
22 maj 2017 17:15
540 EUR
9
22 maj 2017 17:15
520 EUR
8
21 maj 2017 18:45
420 EUR
19 maj 2017 12:57
400 EUR
19 maj 2017 12:57
400 EUR
19 maj 2017 10:48
320 EUR
19 maj 2017 10:48
300 EUR
18 maj 2017 12:56
240 EUR
16 maj 2017 20:41
220 EUR
14 maj 2017 22:26
200 EUR
14 maj 2017 14:09
125 EUR
13 maj 2017 16:02
45 EUR
12 maj 2017 20:10
40 EUR
11 maj 2017 14:48
35 EUR
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

202. Terry O'Neill, "Roman Polanski and Sharon Tate", 1968.
Utropspris
40 000 - 60 000 SEK
Budhistorik
26 000

ditt bud
24 000

ditt bud
22 000

ditt bud
Aktuellt bud:
26 000 SEK