Ferdinand von Wright

(Finland, 1822-1906)
Ferdinand von Wright
(Finland, 1822-1906)

FERDINAND VON WRIGHT, ÖRN MED BYTE.

A tergo sign. 1893. Olja på duk 81x101 cm.

Klubbat pris
25 000
283 250
26 082
Utropspris
30 000 - 40 000 EUR
Budhistorik (3 bud)
21 maj 2017 11:20
25 000 EUR
12 maj 2017 22:30
12 000 EUR
11 maj 2017 21:31
30 EUR