IKON, Ryssland, 1800-talets tredje kvartal.

Gudsmodern av Kazan.
Ikon, tempera på pannå. Risa, förgylld silver samt emalj, Moskva 1856. Storlek 31c26 cm.

Slitage. Retuscher.

Klubbat pris
1 400
15 778
1 461
Utropspris
1 200 - 1 400 EUR
Budhistorik (18 bud)
22 maj 2017 18:16
1 400 EUR
8
22 maj 2017 18:13
1 350 EUR
22 maj 2017 18:10
1 300 EUR
8
22 maj 2017 18:08
1 250 EUR
22 maj 2017 18:07
1 200 EUR
8
22 maj 2017 18:07
1 150 EUR
22 maj 2017 18:06
1 100 EUR
8
22 maj 2017 18:06
1 050 EUR
22 maj 2017 18:04
1 000 EUR
22 maj 2017 18:04
970 EUR
22 maj 2017 18:03
950 EUR
19 maj 2017 13:53
890 EUR
18 maj 2017 11:23
850 EUR
16 maj 2017 10:29
800 EUR
13 maj 2017 23:24
700 EUR
13 maj 2017 15:25
600 EUR
12 maj 2017 16:02
200 EUR
11 maj 2017 17:04
100 EUR