KARMSTOLAR ETT PAR, Ryssland, Biedermeier, 1800-talets början

Lös stoppad sits. Rygghöjd 90 cm, bredd 59 cm, sitthöjd 46 cm.

Fanerskador. Slitage.

Klubbat pris
2 200
24 794
2 296
Utropspris
900 - 1 200 EUR
Budhistorik (20 bud)
23 maj 2017 17:47
2 200 EUR
23 maj 2017 17:47
2 100 EUR
23 maj 2017 17:47
1 850 EUR
23 maj 2017 17:47
1 800 EUR
23 maj 2017 17:47
1 650 EUR
23 maj 2017 17:47
1 600 EUR
17 maj 2017 13:38
1 530 EUR
17 maj 2017 13:38
1 480 EUR
17 maj 2017 13:38
1 430 EUR
17 maj 2017 13:38
1 380 EUR
17 maj 2017 13:36
1 330 EUR
17 maj 2017 13:36
1 280 EUR
15 maj 2017 23:19
820 EUR
15 maj 2017 23:19
800 EUR
14 maj 2017 22:57
700 EUR
13 maj 2017 22:38
500 EUR
13 maj 2017 7:18
85 EUR
12 maj 2017 15:17
80 EUR
11 maj 2017 20:04
70 EUR
11 maj 2017 12:26
30 EUR