Sigfrid August Keinänen

(Finland, 1841-1914)
Sigfrid August Keinänen
(Finland, 1841-1914)

SIGFRID AUGUST KEINÄNEN, SKOGSTJÄRN.

Sign. 1908. Olja på duk 43,5x68 cm.

820
9 405
858
Utropspris
2 000 - 2 500 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (5 bud)
23 maj 2017 19:22
820 EUR
23 maj 2017 15:19
800 EUR
21 maj 2017 18:16
640 EUR
15 maj 2017 21:28
620 EUR
12 maj 2017 9:01
600 EUR