SOCKERSKÅL, silver, Moskva 1816, Ivan Zaitsev.

Empire. förgyllt lock, längd 20 cm, vikt ca 802 g.

Nit saknas, slitage.

Klubbat pris
820
9 405
858
Utropspris
900 - 1 200 EUR
Budhistorik (11 bud)
22 maj 2017 19:57
820 EUR
22 maj 2017 19:56
800 EUR
22 maj 2017 19:56
800 EUR
22 maj 2017 19:40
770 EUR
22 maj 2017 19:40
750 EUR
22 maj 2017 13:14
700 EUR
19 maj 2017 13:52
680 EUR
18 maj 2017 11:24
650 EUR
16 maj 2017 10:28
600 EUR
15 maj 2017 11:37
500 EUR
12 maj 2017 6:56
30 EUR