SOCKERSKÅL, silver, Moskva 1816, Ivan Zaitsev.

Empire. förgyllt lock, längd 20 cm, vikt ca 802 g.

Nit saknas, slitage.

Klubbat pris
820
9 028
872
Utropspris
900 - 1 200 EUR
Budhistorik (11 bud)
22 maj 2017 19:57
820 EUR
22 maj 2017 19:56
800 EUR
22 maj 2017 19:56
800 EUR
22 maj 2017 19:40
770 EUR
22 maj 2017 19:40
750 EUR
22 maj 2017 13:14
700 EUR
19 maj 2017 13:52
680 EUR
18 maj 2017 11:24
650 EUR
16 maj 2017 10:28
600 EUR
15 maj 2017 11:37
500 EUR
12 maj 2017 6:56
30 EUR
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

454. Fotoram, silver och karelsk björk, fotografi föreställande kung Gustav V, W.A. Bolin, Stockholm 1918.
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
Budhistorik
42 000

ditt bud
40 000

ditt bud
38 000

ditt bud
36 000

ditt bud
34 000

ditt bud
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
24 000

ditt bud
Aktuellt bud:
42 000 SEK