Alfred William Finch

(Finland, 1854-1930)
Alfred William Finch
(Finland, 1854-1930)

ALFRED WILLIAM FINCH, VID TRÄDENS SKUGGA.

Sign. 1926. Olja på pannå 27x35 cm.

Klubbat pris
1 600
18 352
1 674
Utropspris
1 800 - 2 200 EUR
Budhistorik (3 bud)
22 maj 2017 17:52
1 600 EUR
22 maj 2017 8:27
600 EUR
12 maj 2017 8:29
500 EUR