Boris Bessonoff

(Ryssland, 1862-1934)
Boris Bessonoff
(Ryssland, 1862-1934)

BORIS BESSONOFF, VINTERLANDSKAP.

Sign. Olja på duk 45x55 cm.

Борис Бессонов. Зимний пейзаж. Х., м. 45х55 см.

Klubbat pris
1 600
18 352
1 674
Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
Budhistorik (5 bud)
21 maj 2017 19:52
1 600 EUR
18 maj 2017 8:45
1 000 EUR
12 maj 2017 21:38
600 EUR
12 maj 2017 7:59
400 EUR
11 maj 2017 20:18
100 EUR