SKULPTUR, porslin, Popov, Ryssland, 1800-talets slut

Mor och barn. höjd 16 cm. Signerad i massan.

Fingrar med skada.

Klubbat pris
1 150
12 121
1 316
Utropspris
700 - 900 EUR
Budhistorik (12 bud)
22 maj 2017 17:09
1 150 EUR
8
22 maj 2017 17:09
1 100 EUR
21 maj 2017 8:41
1 050 EUR
21 maj 2017 8:41
1 000 EUR
19 maj 2017 19:18
720 EUR
19 maj 2017 19:18
700 EUR
18 maj 2017 22:04
500 EUR
18 maj 2017 16:45
340 EUR
14 maj 2017 21:42
320 EUR
12 maj 2017 10:46
300 EUR
12 maj 2017 3:11
200 EUR
11 maj 2017 22:42
30 EUR