SPELBORD, rokoko, Ryssland 1700-talets mitt.

Rikligt dekorerad med intarsia. Läderklädd insida. 47x95 cm. Höjd 73 cm.

Fanerskador. Renoverad. Torrsprickor.

Klubbat pris
5 710
64 980
6 062
Utropspris
2 000 - 2 500 EUR
Budhistorik (47 bud)
23 maj 2017 19:51
5 710 EUR
23 maj 2017 19:49
5 510 EUR
23 maj 2017 19:49
5 500 EUR
23 maj 2017 19:47
5 309 EUR
23 maj 2017 19:46
5 109 EUR
23 maj 2017 19:46
4 909 EUR
23 maj 2017 19:46
4 908 EUR
23 maj 2017 19:46
4 708 EUR
23 maj 2017 19:45
4 707 EUR
23 maj 2017 19:45
4 507 EUR
23 maj 2017 19:45
4 320 EUR
23 maj 2017 19:44
4 305 EUR
23 maj 2017 19:43
4 105 EUR
23 maj 2017 19:43
4 000 EUR
23 maj 2017 19:43
3 900 EUR
23 maj 2017 19:43
3 800 EUR
23 maj 2017 19:43
3 789 EUR
23 maj 2017 19:42
3 688 EUR
23 maj 2017 19:42
3 588 EUR
23 maj 2017 19:42
3 570 EUR
23 maj 2017 19:40
3 470 EUR
23 maj 2017 19:40
3 370 EUR
23 maj 2017 19:39
3 355 EUR
23 maj 2017 19:39
3 255 EUR
23 maj 2017 19:39
3 200 EUR
23 maj 2017 19:38
2 950 EUR
23 maj 2017 19:38
2 850 EUR
23 maj 2017 19:38
2 806 EUR
23 maj 2017 19:38
2 650 EUR
23 maj 2017 19:38
2 550 EUR
23 maj 2017 19:37
2 302 EUR
23 maj 2017 19:37
2 202 EUR
23 maj 2017 19:37
2 150 EUR
23 maj 2017 19:36
2 102 EUR
23 maj 2017 19:36
2 002 EUR
23 maj 2017 19:36
1 873 EUR
23 maj 2017 19:36
1 823 EUR
23 maj 2017 19:36
1 773 EUR
23 maj 2017 19:36
1 723 EUR
23 maj 2017 19:36
1 653 EUR
23 maj 2017 19:36
1 603 EUR
23 maj 2017 15:29
1 500 EUR
19 maj 2017 17:41
1 400 EUR
19 maj 2017 16:55
1 300 EUR
19 maj 2017 13:46
1 200 EUR
12 maj 2017 22:31
1 100 EUR
11 maj 2017 10:14
30 EUR
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

83. Hertha Hillfon, monumental skulptur, glaserad keramik, utförd i egen ateljé.
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
60 000

ditt bud
55 000

ditt bud
50 000

ditt bud
48 000

ditt bud
46 000

ditt bud
Aktuellt bud:
60 000 SEK