LAMPETT, gustaviansk 1700-tal, signerad Anders Carlsson med Norrköpings hallstämpel

Oval med rosett. För ett ljus. Höjd 51,5 cm.

Gammalt glas men ej orginal. Renoverad.

Klubbat pris
980
11 241
1 026
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
Budhistorik (13 bud)
23 maj 2017 15:28
980 EUR
23 maj 2017 15:28
960 EUR
23 maj 2017 15:28
935 EUR
23 maj 2017 15:28
915 EUR
23 maj 2017 15:28
895 EUR
23 maj 2017 15:28
875 EUR
22 maj 2017 7:48
840 EUR
21 maj 2017 22:10
820 EUR
19 maj 2017 16:41
800 EUR
19 maj 2017 16:41
800 EUR
19 maj 2017 16:41
770 EUR
19 maj 2017 16:41
750 EUR
11 maj 2017 15:43
700 EUR