912316

ILJA REPIN

LANDSKAP, SIVERSKAYA.

Sign. Olja på duk, uppfodrad på pannå 38x63 cm.

Илья Ефимович Репин. Пейзаж, Сиверская. Х., на д., м. 38х63 см.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 12 000 - 15 000 EUR

    Slutpris

    81 200
    EUR
    774 562 SEK
    97 374 USD

    Budhistorik (141 bud)
    223 maj 19:4181200EUR
    11A23 maj 19:4181000EUR
    1123 maj 19:4180200EUR
    Acceptpris på 8 000 EUR uppnåddes