912316

ILJA REPIN

LANDSKAP, SIVERSKAYA.

Sign. Olja på duk, uppfodrad på pannå 38x63 cm.

Илья Ефимович Репин. Пейзаж, Сиверская. Х., на д., м. 38х63 см.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 12 000 - 15 000 EUR

    Slutpris

    81 200
    EUR
    848 962 SEK
    92 442 USD

    Budhistorik (141 bud)
    Acceptpris på 8 000 EUR uppnåddes