912316

ILJA REPIN

LANDSKAP, SIVERSKAYA.

Sign. Olja på duk, uppfodrad på pannå 38x63 cm.

Илья Ефимович Репин. Пейзаж, Сиверская. Х., на д., м. 38х63 см.

Placering
Stora Robertsgatan 4, 00120 Helsingfors - B200

Kontakta ansvarig katalogiserare

Helena Laakso

Helena Laakso
Specialist klassisk finländsk konst, rysk och internationell konst, fotografi

+358-45 1246116
helena.laakso@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10527612 bukobject
    • 10527612 thumb
    • 10527611 thumb
    • 10527609 thumb
    • 10527610 thumb
    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 12 000 - 15 000 EUR

    Slutpris

    81 200
    EUR
    790 916 SEK
    91 137 USD

    Budhistorik (141 bud)
    223 maj 19:4181200EUR
    11A23 maj 19:4181000EUR
    1123 maj 19:4180200EUR
    Acceptpris på 8 000 EUR uppnåddes