Maria Wiik

(Finland, 1853-1928)
Maria Wiik
(Finland, 1853-1928)

MARIA WIIK, SMÅFÅGLAR.

Sign. Olja på dukpannå 27x35 cm.

Konstnär

Klubbat pris
3 720
42 668
3 893
Utropspris
3 500 - 4 500 EUR
Budhistorik (18 bud)
23 maj 2017 20:36
3 720 EUR
23 maj 2017 20:36
3 620 EUR
23 maj 2017 20:36
3 610 EUR
23 maj 2017 20:35
3 510 EUR
23 maj 2017 20:35
3 500 EUR
23 maj 2017 20:33
3 400 EUR
23 maj 2017 20:33
3 300 EUR
23 maj 2017 20:32
3 210 EUR
23 maj 2017 20:32
3 110 EUR
23 maj 2017 20:31
3 100 EUR
23 maj 2017 20:31
3 000 EUR
23 maj 2017 20:31
2 910 EUR
23 maj 2017 16:51
2 800 EUR
17 maj 2017 1:15
2 500 EUR
13 maj 2017 21:57
1 650 EUR
13 maj 2017 12:03
1 600 EUR
12 maj 2017 8:15
1 500 EUR
12 maj 2017 6:45
500 EUR