Ellen Thesleff

(Finland, 1869-1954)
Ellen Thesleff
(Finland, 1869-1954)

ELLEN THESLEFF, BÅTFÄRD.

Sign. jan. -40. Tokonen. Akvarell 36x28 cm.

Bäcksbacka nr. 714.

Konstnär

Klubbat pris
4 800
54 624
5 096
Utropspris
3 500 - 4 500 EUR
Budhistorik (20 bud)
8
23 maj 2017 20:33
4 800 EUR
23 maj 2017 20:33
4 600 EUR
8
23 maj 2017 20:33
4 400 EUR
23 maj 2017 20:31
4 200 EUR
8
23 maj 2017 20:31
4 000 EUR
23 maj 2017 20:31
3 900 EUR
8
23 maj 2017 20:30
3 800 EUR
23 maj 2017 20:30
3 700 EUR
8
23 maj 2017 20:30
3 600 EUR
9
23 maj 2017 20:30
3 500 EUR
8
23 maj 2017 20:30
3 200 EUR
23 maj 2017 20:30
3 100 EUR
8
23 maj 2017 20:28
3 000 EUR
23 maj 2017 19:49
2 900 EUR
15 maj 2017 18:57
1 900 EUR
13 maj 2017 8:21
1 500 EUR
12 maj 2017 8:14
700 EUR
12 maj 2017 8:11
500 EUR
11 maj 2017 15:23
300 EUR
11 maj 2017 12:36
78 EUR

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

86. Hans Hedberg, fat, fajans, Biot, Frankrike.
Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
Budhistorik
19 000

ditt bud
18 000

ditt bud
17 000

ditt bud
16 000

ditt bud
15 000

ditt bud
14 000

ditt bud
13 000

ditt bud
12 000

ditt bud
11 000

ditt bud
10 000

ditt bud
Aktuellt bud:
19 000 SEK