TESKEDAR 12 ST, niello silver, Stephan Levin, Moskva 1875-97

Tornen från Kreml. Längd 14 cm. Vikt 245 g. Orginal etui.

Bruksslitage. Etuiet med skador.

600
6 882
628
Utropspris
1 500 - 1 700 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
22 maj 2017 13:16
600 EUR
17 maj 2017 21:06
420 EUR
16 maj 2017 10:10
400 EUR
12 maj 2017 7:00
35 EUR