Alfred William Finch

(Finland, 1854-1930)
Alfred William Finch
(Finland, 1854-1930)

ALFRED WILLIAM FINCH, VY FRÅN PARIS.

Sign. Olja på pannå 27x32 cm.

Klubbat pris
1 600
18 128
1 669
Utropspris
1 800 - 2 200 EUR
Budhistorik (10 bud)
22 maj 2017 18:22
1 600 EUR
22 maj 2017 18:20
1 550 EUR
22 maj 2017 18:15
1 500 EUR
22 maj 2017 18:12
1 450 EUR
19 maj 2017 20:09
1 400 EUR
19 maj 2017 16:49
1 200 EUR
19 maj 2017 14:47
1 050 EUR
17 maj 2017 20:56
1 000 EUR
14 maj 2017 15:55
900 EUR
12 maj 2017 7:52
300 EUR