Alfred William Finch

(Finland, 1854-1930)
Alfred William Finch
(Finland, 1854-1930)

ALFRED WILLIAM FINCH, BJÖRKBACKE.

Sign. 1917. Olja på duk 41,5x52 cm.

Klubbat pris
2 400
27 528
2 512
Utropspris
3 000 - 3 500 EUR
Budhistorik (5 bud)
23 maj 2017 17:31
2 400 EUR
23 maj 2017 17:30
2 000 EUR
23 maj 2017 0:12
1 800 EUR
12 maj 2017 22:26
1 500 EUR
11 maj 2017 20:38
1 000 EUR