BORD, gustavianskt 1700-talets slut.

Mahogny fanerad med upphöjda kanter. Sargen med en låda. Bredd 77,5 cm, djup 46,5 cm, höjd 76,5 cm.

Renoverad.

Klubbat pris
700
7 378
801
Utropspris
900 - 1 100 EUR
Budhistorik (12 bud)
23 maj 2017 20:38
700 EUR
23 maj 2017 20:37
690 EUR
23 maj 2017 20:37
670 EUR
23 maj 2017 20:36
650 EUR
23 maj 2017 20:36
630 EUR
23 maj 2017 20:36
610 EUR
23 maj 2017 20:36
590 EUR
23 maj 2017 16:27
570 EUR
19 maj 2017 16:40
550 EUR
17 maj 2017 9:24
520 EUR
11 maj 2017 18:34
500 EUR
11 maj 2017 17:17
30 EUR