VINGLAS, gustavianskt 1700-talets slut

Med Gustav den III:s monogram. Höjd 15,5 cm.

Senare förgyllning.

Klubbat pris
320
3 670
335
Utropspris
300 - 500 EUR
Budhistorik (12 bud)
23 maj 2017 10:30
320 EUR
19 maj 2017 16:42
300 EUR
19 maj 2017 16:42
280 EUR
19 maj 2017 16:42
270 EUR
19 maj 2017 16:42
250 EUR
19 maj 2017 10:47
220 EUR
19 maj 2017 10:47
200 EUR
18 maj 2017 13:10
120 EUR
17 maj 2017 21:05
110 EUR
17 maj 2017 9:41
100 EUR
17 maj 2017 9:41
100 EUR
16 maj 2017 23:59
30 EUR