YRJÖ OLLILA, BADANDE KVINNOR.

YRJÖ OLLILA, BADANDE KVINNOR.

Sign. 1915. Akvarell 35x26 cm.

Amos Andersson Art Déco 2013.

Klubbat pris
1 750
20 073
1 831
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
Budhistorik (26 bud)
9
23 maj 2017 20:47
1 750 EUR
23 maj 2017 20:44
1 700 EUR
9
23 maj 2017 20:44
1 650 EUR
23 maj 2017 20:42
1 600 EUR
9
23 maj 2017 20:41
1 550 EUR
23 maj 2017 20:40
1 450 EUR
8
23 maj 2017 20:38
1 400 EUR
23 maj 2017 20:38
1 350 EUR
9
23 maj 2017 20:38
1 300 EUR
23 maj 2017 20:36
1 250 EUR
8
23 maj 2017 20:36
1 200 EUR
8
23 maj 2017 20:29
1 150 EUR
23 maj 2017 20:29
1 100 EUR
8
23 maj 2017 18:56
1 050 EUR
23 maj 2017 18:56
1 000 EUR
23 maj 2017 17:35
910 EUR
23 maj 2017 17:35
890 EUR
23 maj 2017 17:34
870 EUR
23 maj 2017 17:34
850 EUR
21 maj 2017 20:17
800 EUR
21 maj 2017 14:59
670 EUR
20 maj 2017 9:30
600 EUR
19 maj 2017 10:23
580 EUR
16 maj 2017 6:06
560 EUR
12 maj 2017 8:16
300 EUR
12 maj 2017 7:19
200 EUR