Felix Frang-Pahlama

(Finland, 1862-1932)
Felix Frang-Pahlama
(Finland, 1862-1932)

FELIX FRANG-PAHLAMA, VY ÖVER SJÖN.

Sign. 1905. Olja på duk 70x48 cm.

Klubbat pris
1 000
11 470
1 047
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
Budhistorik (9 bud)
23 maj 2017 19:07
1 000 EUR
23 maj 2017 19:07
980 EUR
23 maj 2017 19:07
960 EUR
23 maj 2017 19:07
940 EUR
23 maj 2017 19:01
920 EUR
12 maj 2017 8:55
900 EUR
11 maj 2017 16:38
355 EUR
11 maj 2017 16:17
333 EUR
11 maj 2017 12:27
99 EUR