Madeleine Pyk – en samling F769

Ragnar Ungern

(Finland, 1885-1955)
Ragnar Ungern
(Finland, 1885-1955)

RAGNAR UNGERN, FISKARE.

Sign. Olja på duk 61x50 cm.

Klubbat pris
2 600
27 378
2 986
Utropspris
3 000 - 4 000 EUR
Budhistorik (14 bud)
22 maj 2017 18:38
2 600 EUR
22 maj 2017 18:38
2 500 EUR
22 maj 2017 18:38
2 400 EUR
22 maj 2017 18:37
2 300 EUR
22 maj 2017 18:37
2 200 EUR
22 maj 2017 18:37
2 200 EUR
22 maj 2017 18:30
2 100 EUR
22 maj 2017 18:30
2 000 EUR
22 maj 2017 18:30
2 000 EUR
22 maj 2017 18:27
1 900 EUR
20 maj 2017 9:51
1 200 EUR
18 maj 2017 20:47
1 150 EUR
11 maj 2017 15:50
1 050 EUR
11 maj 2017 14:25
1 000 EUR