Arvid Liljelund

(Finland, 1844-1899)
Arvid Liljelund
(Finland, 1844-1899)

ARVID LILJELUND, KOIVUKOSKI VATTENFALL.

Sign. 1889. Olja på duk 60x95 cm.

Koskimies-Envall nr. 178.

Klubbat pris
8 200
94 054
8 582
Utropspris
10 000 - 15 000 EUR
Budhistorik (6 bud)
22 maj 2017 18:55
8 200 EUR
19 maj 2017 18:12
8 000 EUR
15 maj 2017 12:25
3 500 EUR
14 maj 2017 22:09
3 210 EUR
12 maj 2017 13:04
3 100 EUR
12 maj 2017 8:15
3 000 EUR