Venny Soldan-Brofeldt

(Finland, 1863-1945)
Venny Soldan-Brofeldt
(Finland, 1863-1945)

VENNY SOLDAN-BROFELDT, STILLEBEN.

Sign. -41. Olja på duk 39x55 cm.

Konstnär

Klubbat pris
5 510
63 200
5 766
Utropspris
3 000 - 4 000 EUR
Budhistorik (30 bud)
23 maj 2017 18:55
5 510 EUR
23 maj 2017 18:55
5 500 EUR
23 maj 2017 18:54
5 210 EUR
23 maj 2017 18:54
5 010 EUR
23 maj 2017 18:54
4 750 EUR
23 maj 2017 18:54
4 550 EUR
23 maj 2017 18:53
4 250 EUR
23 maj 2017 18:53
4 050 EUR
23 maj 2017 18:52
3 850 EUR
23 maj 2017 18:52
3 750 EUR
23 maj 2017 18:52
3 600 EUR
23 maj 2017 18:52
3 500 EUR
23 maj 2017 18:51
3 120 EUR
23 maj 2017 18:51
3 020 EUR
23 maj 2017 18:51
2 920 EUR
23 maj 2017 18:51
2 820 EUR
23 maj 2017 18:51
2 618 EUR
23 maj 2017 18:51
2 518 EUR
23 maj 2017 18:36
2 418 EUR
23 maj 2017 17:37
2 318 EUR
23 maj 2017 17:37
2 300 EUR
21 maj 2017 7:36
2 200 EUR
20 maj 2017 9:37
2 100 EUR
14 maj 2017 23:19
2 000 EUR
14 maj 2017 16:56
1 600 EUR
14 maj 2017 6:40
1 500 EUR
13 maj 2017 23:08
1 350 EUR
12 maj 2017 18:50
1 300 EUR
12 maj 2017 8:49
1 100 EUR
11 maj 2017 15:43
1 000 EUR