Mina (Vilhelmina) Carlsson-Bredberg

(Sverige, 1857-1943)
(Sverige, 1857-1943)

VILHELMINA CARLSSON-BREDBERG, MANSTUDIE.

Sign. 1886. Olja på dukpannå. 40x31 cm.

Proveniens

Gösta Stenman.

Klubbat pris
1 250
14 088
1 318
Utropspris
500 - 700 EUR
Budhistorik (18 bud)
22 maj 2017 17:02
1 250 EUR
22 maj 2017 17:02
1 200 EUR
22 maj 2017 17:01
1 150 EUR
22 maj 2017 17:01
1 100 EUR
22 maj 2017 17:01
950 EUR
22 maj 2017 17:01
930 EUR
22 maj 2017 15:11
870 EUR
22 maj 2017 15:11
850 EUR
22 maj 2017 11:44
820 EUR
22 maj 2017 11:44
800 EUR
22 maj 2017 11:43
770 EUR
22 maj 2017 11:43
750 EUR
22 maj 2017 11:43
670 EUR
22 maj 2017 11:43
650 EUR
22 maj 2017 10:37
420 EUR
16 maj 2017 23:03
400 EUR
13 maj 2017 21:17
220 EUR
11 maj 2017 20:37
200 EUR