Carl Erik Törner

(Sverige, 1862-1911)
Carl Erik Törner
(Sverige, 1862-1911)

CARL ERIK TÖRNER, TIDNINGSPOJKEN.

Sign. Olja på duk 45x38 cm.

Proveniens

Gösta Stenman.

Klubbat pris
921
10 380
961
Utropspris
800 - 1 000 EUR
Budhistorik (16 bud)
22 maj 2017 14:16
921 EUR
22 maj 2017 14:16
901 EUR
21 maj 2017 20:16
881 EUR
21 maj 2017 20:16
861 EUR
21 maj 2017 20:16
840 EUR
21 maj 2017 20:16
820 EUR
21 maj 2017 20:15
775 EUR
21 maj 2017 20:15
755 EUR
15 maj 2017 10:35
720 EUR
15 maj 2017 10:35
700 EUR
13 maj 2017 21:12
640 EUR
13 maj 2017 21:12
620 EUR
12 maj 2017 18:06
600 EUR
12 maj 2017 13:32
420 EUR
11 maj 2017 18:08
400 EUR
11 maj 2017 15:13
100 EUR