Arne Jones E1299

CHARKA, silver, keramik och emalj, St:Petersburg 1885, Fredrik Tiander

Dekorerad med emalj och safirer och rubin. Graverad och daterad 1892. längd 10,5 cm

Smärre slitage.

Klubbat pris
1 500
15 810
1 717
Utropspris
800 - 1 000 EUR
Budhistorik (27 bud)
8
22 maj 2017 18:22
1 500 EUR
22 maj 2017 18:22
1 500 EUR
8
22 maj 2017 18:19
1 450 EUR
22 maj 2017 18:19
1 400 EUR
22 maj 2017 18:02
1 300 EUR
22 maj 2017 18:02
1 250 EUR
22 maj 2017 18:01
1 200 EUR
22 maj 2017 18:01
1 150 EUR
22 maj 2017 18:01
1 100 EUR
22 maj 2017 18:01
1 050 EUR
16 maj 2017 9:52
1 000 EUR
16 maj 2017 9:52
980 EUR
16 maj 2017 9:51
960 EUR
16 maj 2017 9:51
940 EUR
16 maj 2017 9:51
920 EUR
16 maj 2017 9:51
900 EUR
16 maj 2017 9:51
850 EUR
16 maj 2017 9:51
830 EUR
16 maj 2017 9:50
810 EUR
16 maj 2017 9:50
790 EUR
14 maj 2017 22:47
770 EUR
14 maj 2017 19:39
750 EUR
14 maj 2017 10:23
620 EUR
12 maj 2017 14:10
600 EUR
12 maj 2017 12:57
50 EUR
12 maj 2017 6:52
35 EUR
11 maj 2017 23:19
30 EUR